Sundolitt logoSundolitt logo

Kontakt oss - 70 17 70 00 - ordre.norge@sundolitt.com

Øystein Johansen

oystein.johansen@sundolitt.com 70 17 70 00

Izabella Vadseth

izabella.vadseth@sundolitt.com 70 17 70 00

Morten Giskås

morten.giskas@sundolitt.com 70 17 00 00

Aleksander Gregersen

aleksander.gregersen@sundolitt.com 70 17 70 00

Salg Sundolitt Byggisolasjon

Olav Bjarne Skodje

olav.skodje@sundolitt.com 91 38 88 38

Ola Lian

ola.lian@sundolitt.com 91 56 24 57

Geir Olav Hansen

geir.olav.hansen@sundolitt.com 92 64 22 00

Nils Petter Johansen

nilspetter.johansen@sundolitt.com 90 08 05 36

Tom Jarle Eriksen

tomjarle.eriksen@sundolitt.com 97 75 67 65

Bjørn Karlsen

bjorn.karlsen@sundolitt.com 40 10 32 32

Øyvind Svendsrud

oyvind.svendsrud@sundolitt.com 90 12 10 08

Thomas Cordtsen

thomas.cordtsen@sundolitt.com 90 09 67 80

Ole Kristian Fjeldstad

olekristian.fjeldstad@sundolitt.com 92 01 58 91

Erik Martinsen

erik.martinsen@sundolitt.com 47 65 65 77

Simen Nelvik

simen.nelvik@sundolitt.com 90 11 73 17

Hente varer selv

Harstad - Sandtorg

Åpningstider: 08.00 - 16.00

Trondheim - Tiller

Åpningstider: 07.00 - 15.00

Ålesund

Åpningstider: 08.00 - 16.00

Bergen - Straume

Åpningstider: 07.00 - 14.00

Oslo - Skedsmokorset

Åpningstider: 07.00 - 16.00

Takisolasjon - mengdeberegning

Morten Giskås

morten.giskas@sundolitt.com 70 17 00 00

Ole Kristian Fjeldstad

olekristian.fjeldstad@sundolitt.com 92 01 58 91

Salg Sunpack emballasje

Geir Olav Hansen

geir.olav.hansen@sundolitt.com 92 64 22 00

Nils Petter Johansen

nils-petter.johansen@sundolitt.com 90 08 05 36

Salg Sunde EPS

Simen Nelvik

simen.nelvik@sundolitt.com 90 11 73 17

Teknisk hjelp

Odd Arne Lervåg

odd.arne.lervaag@sundolitt.com 92 42 92 11

Frakt - logistikk

Knut Erik Johannessen

knut-erik.johannessen@sundolitt.com 95 85 47 88

Kim Adrian Gjørv Teige

kimadrian.gjorvteige@sundolitt.com 92 42 52 39

Finn Solevågseide

finn.solevagseide@sundolitt.com 92 02 21 55

Bjørnar Ferstad

bjornar.ferstad@sundolitt.com 91 35 47 89

Olav Andreas Salen

olavandreas.salen@sundolitt.com 92 02 71 09

Produksjon

Odd Arne Lervåg

odd.arne.lervaag@sundolitt.com 92 42 92 11

Kenneth Y. Rabbevåg

kenneth.rabbevag@sundolitt.com 94 88 05 72

Asle Myklebust

asle.myklebust@sundolitt.com 92 68 55 30

Kvalitet

Liv Valaas-Lundsvoll

liv.valaas-lundsvoll@sundolitt.com 92 82 25 28

(ENGLISH cookies) We use cookies on our site! Some of the cookies are necessary for the site to be safe and reliable. Others contribute to the best possible user experience. By clicking "Accept" you agree to the use of our cookies.